Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Plugin Tipy pro vývoj

1 answers:

Pluginy jsou kódy, které lze nainstalovat do aplikace WordPress a mají schopnost rozšířit a rozšířit funkčnost webu. Umožňuje to fungovat bez nutnosti hackování jádrového kódu. Umožňuje přidání funkcí, které mohou integrovat značky Facebook Open Graph a Hotmail.

Frank Abagnale, špičkový odborník z Semalta , se zde zaměřuje na naléhavou praxi v tomto ohledu.

Vytvoření pluginu

Prvním krokem je vytvořit v aplikaci WordPress novou složku na tomto odkazu "wp-content / plugins /" a následně vytvořit složku a pojmenovat ji "my-facebook-tags". Název složky zásuvného modulu je také známý jako zásuvný plugin, který by měl být jedinečný a lze jej získat na Googlu.

Dalším krokem je vytvoření složky ve složce Facebook a jeho pojmenování "my-facebook-tags.p" p. "Následující kód by pak měl být vložen do hlavního souboru pluginu.

Po vytvoření pluginu je třeba vytvořit háček v tématu "wp_head ()". Existují dva typy háků, jmenovitě akce a filtry. Rozdíl mezi akcemi a filtremi spočívá v tom, že akce fungují, když WordPress rozpoznal hák, zatímco filtry upravují bity dat. Chcete-li doplnit plugin, je třeba přidat meta tagy facebook pomocí háčku wp_head pomocí následujícího kódu

Je nutné vybrat správný hák pro použití v pozemku.

Filtry

Jak již bylo dříve uvedeno, filtry se používají k úpravě bitů. Je tedy možné změnit chybovou zprávu, která nastane při zadání nesprávného hesla. Například při zadání nesprávného hesla pro www. example.com/wp-admin, chybová zpráva může být odebrána zadáním filtrovaných dat. Například v následujícím případě

Filtr je "login_errors". Chybová zpráva je odebrána zadáním filtrovaných dat.

Skripty a styly mohou být přidány zaškrtnutím. Příkladem je přidání písma Google, které je formou šablony stylů. To je ilustrováno níže,

Prostředky lze načíst a ukládat do pluginu pomocí příkazu enqueueing (viz níže)

Vytvoření stránky pro nastavení pluginů

Existuje několik způsobů, jak vytvořit stránku, ale nejvíce doporučená je objektově orientovaný přístup. Prvním krokem je vytvoření nabídky, kde lze umístit nastavení uživatelského rozhraní. "Add_menu_page ()" je nejvhodnější pro vytvoření nadřazené nabídky z následujících důvodů: název stránky, název nabídky, funkce, menu slug, funkce, ikona a pozice. Nastavení by pak mělo být zaregistrováno. Například pokud chceme zaregistrovat nastavení pro účetního, postupujeme následovně.

Dalším krokem je vytvoření formuláře, který bude zodpovědný za zobrazení uživatelského rozhraní. Tento kód zobrazený níže by měl být vložen do pole "my_plugin_settings_page ()".

Je třeba přijmout tato opatření

Mělo by být použito pole "settings_fields ()" a první parametr byl přidán jako skupina voleb. Názvy použité v parametrech by měly být použity v poli názvů voleb. Funkce "get_option ()" by měla být použita k získání hodnoty pole a umístit jako první parametr do pole název možnosti. Vytvořený formulář nastavení by měl vypadat jako obrázek níže.

Přestože není nutné povolit překlady, může být občas užitečné. Překlady jsou povoleny pomocí následujícího postupu. Následující text by měl být použit pro zalomení textu pokaždé, když existují instance výstupu funkce "__ ()" nebo "_e ()".

November 26, 2017
Semalt: WordPress Plugin Tipy pro vývoj
Reply