Back to Question Center
0

Semalt: Tipy, jak zabránit spamu ve vašem WordPressu

1 answers:

Zachycení pozornosti publika a posílení zapojení uživatelů je pro marketing nejdůležitější. Důležitost sekce komentářů na vašich webových stránkách nemůže být ignorována. Se sekcí komentáře můžete rychle začít online konverzace a analyzovat zpětnou vazbu zákazníků v reálném čase.

Andrew Dyhan, vedoucí expert na Semalt , zde specifikuje, co potřebujete vědět o Askimetu.

Po instalaci aplikace WordPress na webových stránkách získávají klienti Askimet jednu ze standardních funkcí. Dobrý počet marketingových konzultantů nainstaluje aplikaci WordPress, ale nezdaří aktivitu funkce Askimet. Zablokování a zabránění spambotům je úloha, kterou můžete rychle provést na místní ploše.

Setkání spamových komentářů na vašich webových stránkách není zábavné. Askimet byl vyvinut a navržen zakladateli společnosti WordPress. Askimet pomáhá marketingovým konzultantům označit a identifikovat komentáře spamu. Po charakterizaci a identifikaci komentáře spamu vysílá webová služba společnosti Askimet komentář jménem obchodníků. Zvažte získání klíčového rozhraní API (Application Programming Interface) a analyzujte komentáře spamu týdně.

Antispamová včelka

Antispamová včelka je jedním z nejlepších pluginů, který pomáhá předcházet spamu v aplikaci WordPress. Po aktivaci antispamové včelky se nevyžaduje registrace. Antispamová včelka používá antispamové údaje k analýze komentářů. Antispamová včelka také kontroluje intervaly, kdy návštěvníci zveřejňují komentář. Pokud potenciální klient zobrazí komentář ihned po odeslání příspěvku, antispamová včelka označuje minulost jako komentář spamu pro WordPress..

Ověření společnosti ReCaptcha

Také známý jako Google Captcha, ReCaptcha pomáhá obchodníkům Captcha přihlašovat hesla, komentáře a pověření k registraci. Služba Google Captcha vyžaduje, aby koncoví uživatelé potvrdili totožnost dříve, než budou mít přístup k webové stránce. Toto bylo jedno z nejlepších řešení používaných obchodníky k zabránění a blokování spamu ve službě WordPress.

Zvažte instalaci a aktivaci pluginu. Ověřte formulář a získáte užitečné výsledky. Chcete-li otestovat, zda se na vašem webu WordPress načítá komentář, odhlaste se a zkuste odeslat komentář.

Zakázání Trackbacks na vašem WordPress

Před několika lety se obchodníci s obsahem a blogery běžně používali trackbacky ke komunikaci. V současné době používají spammeři trackbacks k zasílání spamu na stránkách WordPress. Chcete-li se vypořádat s tímto druhem spamu ve službě WordPress, zvažte možnost zakázání trackbacků na vašem webu.

Chcete-li zakázat sledování na vašem webu WordPress, přejděte do svého účtu 'Nastavení' a klikněte na možnost 'Diskuse'. Klepnutím na možnost "Trackbacks a pingbacks" deaktivujte pingbacks a trackbacks na vašem webu. WordPress spam lze také ručně deaktivovat. Klepnutím na kartu "Diskuze" deaktivujete pingbacky v jednotlivých příspěvcích.

Odstranit Nofollow odkaz z komentářů

Pokud jste z vašich komentářů použili odkaz bez odkazu, zvažte jejich odstranění. Ve většině případů se webmasteři a obchodníci dostanou k penalizaci společností Google kvůli nahrání komentářů s nízkou kvalitou a spamem.

Vypnutí komentářů na vaše staré příspěvky

WordPress spam může být velmi rozzuřující. Pokud máte kompilaci minulých komentářů na vašem webu, zvažte zapnutí komentářů na vaše staré příspěvky. Otevřete "Nastavení" a klikněte na odkaz "Diskuse" v nastavení komentářů vašeho webu a zavřete komentáře k obsahu, který byl zveřejněn před mnoha lety.

WordPress spam je v posledních několika letech významným problémem pro webmastery a blogery. Nedovolte, aby spam spam komentoval váš online kampaň. Použijte úpravy a pluginy WordPress, abyste zabránili spamu na vašich webových stránkách.

November 30, 2017
Semalt: Tipy, jak zabránit spamu ve vašem WordPressu
Reply