Back to Question Center
0

Semalt Sdílí 5 základních typů pluginů Každý server WordPress potřebuje

1 answers:

WordPress je nejslavnější a nejlepší systém pro správu obsahu a nabízí bezkonkurenční flexibilitu pro začátečníky i odborníky. Je snadno použitelný a může být použit k vytvoření základních i pokročilých webových stránek. I když nejste profesionální webový vývojář, můžete pomocí WordPress vytvořit profesionální stránky. To má spoustu témat a pluginů na výběr, ale nejúžasnější a nejdůležitější typy pluginů jsou popsány níže Ryan Johnson z Semalt .

Bezpečnostní pluginy:

Bezpečnost proti robotům a hackerům by měla být v dnešní době nejvyšší prioritou každého správce webu. Musíte držet něco na místě, aby zamezilo normálním útokům. Naštěstí existují některé základní a pokročilé pluginy, které zajistí vaši bezpečnost na internetu. Wordfence je jeden z nejlepších a nejužitečnějších pluginů. Pomáhá chránit vaše webové stránky a je k dispozici pro bezplatné i placené verze. Tento plugin má být řešením typu all-in-one a může snadno zablokovat blokové útoky brute force a specifické pokusy o přihlášení.

Zásuvné moduly pro zálohování dat:

Většina hostitelských firem udržuje zálohy pro své zákazníky, ale z důvodu jejich soukromí se na ně nemůžeme spolehnout. Pokud nechcete být v pozici ztráty dat, měli byste co nejdříve nainstalovat zálohovací plugin v aplikaci WordPress..Nejslavnějším pluginem, který můžete vyzkoušet, je Backup Buddy. Je to neuvěřitelně jednoduchý nástroj, který vám umožní naplánovat týdenní, denní a měsíční zálohování. Má schopnost ukládat soubory online a offline a hlavní výhodou tohoto pluginu je, že jeho předplatné je pouze 70 dolarů. Umožňuje vám ukládat soubory až do velikosti 1 GB. A pokud chcete mít zdarma plugin, můžete zkusit BackWPup.

Zásuvné moduly pro optimalizaci pro vyhledávače:

Pokud chcete přilákat spoustu lidí na vaše stránky a chcete, aby se optimalizovaly pro výsledky vyhledávače, musíte vyzkoušet pluginy optimalizace pro vyhledávače v aplikaci WordPress. SEO nebo optimalizace pro vyhledávače je důležité, abyste na své webové stránky přitáhli lidi a můžete použít různé pluginy k tomu, abyste tyto věci provedli. WordPress SEO Yoast je nejlepší a nejpřesnější plugin. Je to komplexní řešení všech vašich problémů týkajících se SEO. Pomáhá vám snadno vkládat SEO název, popis, klíčová slova a metaznačky na vaše webové stránky a ušetří spoustu času.

Zásuvné moduly sociálních médií:

Stránky sociálních médií revoluci způsoby, jakým sdílíme články na internetu a staly se nedílnou součástí světového webu. Pro většinu webových stránek je snadné ovládání provozu ze sociálních médií a můžete využít pluginů sociálních médií. Tlačítka Share od společnosti AddToAny jsou komplexní a široce použitelný plugin. Je přizpůsobitelný a umožňuje vám snadno sdílet obsah na sociálních médiích. Můžete také vyzkoušet Easy Social Share Buttons pro WordPress, který má desítky možností a funkcí, které můžete využít.

Pluginy Analytics:

Chcete-li sledovat kvalitu návštěvnosti vašich webových stránek, můžete preferovat používání služby Google Analytics. Chcete-li však přesnější a okamžité zprávy, měli byste nainstalovat plugin WordPress co nejdříve. Google Analytics je zdaleka nejlepším řešením pro analýzu online. Je zdarma a okamžitě integrovat s vaší stránkou WordPress. Můžete sledovat všechny odkazy, získat statistiky v reálném čase a provádět testy A / B pomocí tohoto programu.

November 29, 2017
Semalt Sdílí 5 základních typů pluginů Každý server WordPress potřebuje
Reply