Back to Question Center
0

Semalt představuje hlavní typy e-mailových spamových filtrů, které musíte vyzkoušet

1 answers:

Igor Gamanenko Semalt manažer úspěchu zákazníků uvádí, že v současnosti se nevyžádaným poštěm stalo jméno domácnosti a více než osmdesát procent všech e-mailových přenosů je zbytečné a nesmyslné. Znamená to, že aktivní korespondence prostřednictvím e-mailu není možná bez ochrany proti spamu. Zatím nevyžádaná komerční e-mail (UCE) je digitální nevyžádaná zpráva nazývaná také spam. V některých případech je to naprosto neškodné a nezpůsobuje žádné problémy, ale někdy může do počítačového systému a webových stránek vložit škodlivé kódy a viry. Vzhledem k velkému počtu e-mailů odesílaných po celém světě byste měli sledovat spamové filtry elektronické pošty a vyzkoušet je, aby nalezli ten, který splňuje vaše požadavky.

Filtr pro spam pro dospělé:

Spam pro dospělé je jeden z nejběžnějších typů spamu a filtr, který je pro něj používán, je také pojmenován jako spamový filtr pro dospělé. Někdy hackeři a spamátoři lákají uživatele s produkty a službami, jejichž cílem je zvýšit sexuální sílu. Zanechávají zpětné odkazy na své porno stránky nebo reklamy a chtějí propagovat tyto věci na internetu. Několik let lidé začali vytvářet filtry pro obsah spamu pro dospělé..Chcete-li vytvořit takový filtr, stačí jít do oblasti Filtr své e-mailové adresy, vytvořit filtr a přidat adresu URL na stránku pro dospělé, která vás nějakou dobu dráždila.

Zdraví a lékařství spamové filtry:

Tento typ e-mailového spamového filtru je přínosem pro webové stránky a odesílatele reklamy na produkty pro snížení tělesné hmotnosti, ošetření péče o pokožku, léky na zlepšení postoje, netradiční a čínské léky a také doplňky stravy. Pokud vlastníte web, můžete nainstalovat příslušný doplněk WordPress, který zabrání tomuto spamu. A pokud jste obdrželi tyto falešné nabídky v e-mailu, měli byste jednoduše vytvořit filtr a přidat tyto ID do tohoto filtru, abyste jim v budoucnu zabránili v odesílání nepříjemných zpráv.

Politické spamové filtry:

Politické spamy se šíří v podobě politických hrozeb a srážkových aktivit. Extrémisté, teroristé a hackeři se podílejí na šíření tohoto spamu na internetu. Jsou negativními myslícími lidmi a nedodržují lidské hodnoty. To je důvod, proč vám stále posílají nevyžádané e-maily po celý den a vůbec nezajímáte bezpečnostní a policejní politiku. Politické spamové filtry se snadno vytvářejí a mohou vám pomoci zbavit se těchto podezřelých e-mailů, potenciálních hrozeb a rizika ztráty vašich peněz.

Závěr

Je pravda, že spam, viry, malware a nevyžádané e-maily jsou pro online uživatele velkou hrozbou. Hackeři a spamátoři používají různé techniky k tomu, aby nás podrážděli a ukradli naše peníze. Pokud jste pro takové e-maily nevytvořili žádný filtr, měli byste se držet od nevyžádaných e-mailů, které mohou zahrnovat nelegální obchodní nabídky, automatické odpovědi, viry, škodlivý software a všechny typy spamů, které by mohly způsobit vážné problémy. Jedním nebo druhým způsobem je emailový spam velkým problémem, ale filtry jsou k řešení většiny problémů na internetu.

November 30, 2017
Semalt představuje hlavní typy e-mailových spamových filtrů, které musíte vyzkoušet
Reply