Back to Question Center
0

Semalt Expert pracuje na Caldera Form, nejsilnějším plugin pro stránky WordPress

1 answers:

Kontaktní formulář spam je dráždivý a nepříjemný a způsobuje velké množství bezpečnostních rizik pro váš blog nebo webové stránky. Takže blokování nevyžádané pošty a udržení vašeho kontaktního formuláře v bezpečí by mělo být vaší nejvyšší prioritou, pokud používáte Caldera Forms. Artem Abgarian, Senior Senior Customer Success Manager, vysvětluje, že pokud chcete povolit komplexní a výkonné antispamové programy pro kontaktní formulář, měli byste nejprve vytvořit zcela novou formu. Jakmile to bude hotovo, nástroj proti spamu bude pracovat na tom, aby vaše formuláře nebyly napadeny spamem a boty.

Co dělat, když obdržíte nevyžádanou poštu s formuláři Caldera?

Používáte-li výchozí doplněk honey pot s formuláři Caldera a nefunguje správně, existuje několik způsobů, jak se spam zbavit okamžitě:

  • Nejprve byste měli upřednostňovat používání dobře spravovaného a organizovaného blokátoru WordPress, který zajistí blokování všech robotů a pavouků, aby se dostali na vaše webové stránky. Doporučujeme použít WPEngine a Pantheon v tomto ohledu.
  • Můžete také použít e-mailové služby, které automaticky blokují spam. Navrhujeme Caldera Forms Pro pro Formuláře Caldera a SendGrid pro všechny ostatní e-maily..
  • Použití antispamového pluginu je také dobré. Existuje stovky tisíc antispamových pluginů ve vašem adresáři plug-in Wordpress a můžete si zvolit příslušný plugin a nainstalovat je co nejdříve.

A co pole reCaptcha?

Je také dobré, abyste si znovu zaregistrovali a zabránili spamovým komentářům na vašich webových stránkách. To nemusí fungovat správně s Formulářem Caldera, takže budete muset upravit jeho nastavení ručně. Je bezpečné říci, že služba reCaptcha je méně účinná a užitečná než výchozí antispamové pluginy uvedené níže.

Caldera Forms Anti-Spam:

Pokud vlastníte webovou stránku aplikace WordPress, musíte tento plugin nainstalovat co nejdříve, abyste zabránili formám Caldera před spamem a viry. Jedná se o uživatelsky příjemný a snadno použitelný webový plugin, který je zdarma a přichází s desítkami funkcí. Díky tomu získáte přístup k podrobným instrukcím o tom, jak vytvořit krásný kontaktní formulář. Tento plugin nabízí konstruktéry formuláře drag-and-drop, možnosti živého náhledu, šablony pro urychlení vytváření formuláře a pomáhá vytvářet odpovědi na formuláře během několika sekund.

Anti-Spam Clean Talk:

Tento plugin WordPress lze snadno integrovat s formuláři Caldera a pomáhá předcházet spamu v sekcích komentářů. Nejlepší je, že je dodáván jak v bezplatných, tak v prémiových verzích; to znamená, že bezplatná verze je vhodná pro malé a soukromé blogy a prémiová verze je skvělá pro velké webové stránky a online značky. Možnost Gravity Forms umožňuje upravovat existující formuláře a dát jim silný a výjimečný vzhled.

Anti-Spam Bee:

Jedná se o komplexní a užitečný plugin WordPress pro Caldera Forms. Poskytuje bezplatné antispamové služby a na internetu má miliony aktivních instalací. Kontaktní formulář 6 lze také upravit pomocí tohoto pluginu a je uživatelsky přívětivý. Navíc je pro uživatele k dispozici množství rozšíření a tento plugin můžete upravit podle vašich požadavků a očekávání. Obsahuje také podporu reCaptcha a může zpracovávat podání formuláře s podporou Ajaxu.

November 30, 2017
Semalt Expert pracuje na Caldera Form, nejsilnějším plugin pro stránky WordPress
Reply