Back to Question Center
0

Semalt Expert: Pokyny pro WordPress Plugin

1 answers:

Pluginy jsou tyto úryvky kódu PHP, které na vaše webové stránky přinášejí funkčnost. U amatérských kodérů používají lidé tyto kódy pro přidání vlastností t jejich aktuálního tématu, aniž by museli měnit základní kód tématu. Pluginy pomáhají vytvářet vlastní příspěvky, spravovat záznamy databáze, sledovat články a přidávat složky na server "CDN". Například osoby, které provozují webové stránky Amazon Affiliate eCommerce, mají potenciál těžit z těchto funkcí. V některých situacích možná budete potřebovat osobní plugin, který vám pomůže vyřešit jedinečnou potřebu vašeho webu.

Téma upravuje rozložení a vzhled stránek a jejich funkce zlepšují. Témata provádějí své funkce ve složce souborů functions.php. Pomocí zásuvných modulů můžete umístit jednu do složky pluginy. Osoba se základními znalostmi o souborovém systému WordPress a kódování PHP může vytvořit vlastní plugin. V tomto článku SEO se můžete naučit, jak vytvořit svůj plugin.

Andrew Dyhan, vedoucí odborník na Semalt , ujišťuje, že pro použití pluginu musíte nejprve nahrát a aktivovat.

Jak fungují pluginy WordPress

Pluginy jsou jednoduché úryvky PHP. Stejně jako témata, to jsou soubory PHP přítomné někde uvnitř vašeho adresáře webových stránek. Chcete-li vytvořit plugin, musíte přejít do složky wp-content / plugins. Odtud vytvořte název složky a umístěte do něj soubor PHP. Všechny tyto položky by měly mít podobný název. Odtud můžete mít možnost vytvořit svůj první WordPress plugin.

Plugin vyžaduje záhlaví. Záhlaví je první část pluginu. Obsahuje speciální informace, jako je název autora, verze, název a popis pluginu. Pomocí textového editoru můžete přidávat kódy a úryvky na webovou stránku aplikace WordPress. Například, za předpokladu, že náš plugin je název 'Náš vzorek Plugin', můžete použít kód:

Název pluginu: náš ukázkový plugin

Plugin URI: http: // Naše-Sample-Plugin.com

Popis: plugin pro testování, jak se to dělá

Verze: 1. 2

Autor: Mr. Plugin

URI autorů: https://oursampleplugin.com

Licence: GPL2

Tento plugin je kompletní. Aktivace na databázi webových stránek může být možná. Neobsahuje však žádnou funkci. V důsledku toho nemůže dosáhnout žádného prvku. Musíte přidat řádky funkce tohoto pluginu tak, aby fungoval. Ve vašem programování backend můžete do jeho těla přidat úryvky kódu a vytvořit tento plugin na vaší webové stránce určitou roli. Můžete například chtít, aby tento plugin byl schopen načítat pohledy. V takovém případě může plugin vypadat takto:

/ *

Název pluginu: náš ukázkový plugin

Plugin URI: http: // Naše-Sample-Plugin.com

Popis: plugin pro testování, jak se to dělá

Verze: 1.2

Autor: Mr. Plugin

URI autorů: https://oursampleplugin.com

Licence: GPL2

* / funkce awepop_get_view_count () {

globální $ post;

$ current_views = get_post_meta ($ post-> ID, "awepop_views", true);

, pokud je (! Isset ($ current_views) nebo prázdný ($ current_views) OR! Is_numeric ($ current_views)) {

$ current_views = 0;

}

vrátit $ current_views;

}>

Jedná se o úplný plugin pro WordPress, který dokáže načíst a zobrazovat pohledy na stránky. Neexistují žádné příkazy omezující funkce, které můžete přidat do pluginu. Konečně je třeba nahrát a nainstalovat plugin na WordPress. Odtud můžete aktivovat plugin WordPress.

November 26, 2017
Semalt Expert: Pokyny pro WordPress Plugin
Reply