Back to Question Center
0

Semalt: Doplňky WordPress, které potřebujete při vytváření dobrého obsahu

1 answers:

Wordpress je standardní web s celosvětovým využitím. Wordpress hostí více než čtvrtinu místa na světě. Pro uživatele programu WordPress existuje více než 44 000 různých pluginů, které můžete nainstalovat. Webové stránky Wordpress mají vysokou efektivitu díky různorodému systému správy obsahu, který využívají. Různé podniky zná podstatu posílení prodeje prostřednictvím webových stránek a úspěšných aktivit elektronického obchodu.

Ross Barber, vedoucí odborník z Semaltu , ujišťuje, že novými metodami digitálního marketingu je tvorba obsahu novou taktikou, kterou lidé používají k tomu, .

Tvorba obsahu je zásadním aspektem každého správce webu. Většina prvků webu WordPress může být spravována pomocí rozšíření pluginy a palubní desky. Tvorba obsahu je však dalším aspektem, který vyžaduje samostatnou akci. Společnost Google oznámila, že důležitost obsahu je důležitým aspektem, který z některých důvodů pomáhá webovým stránkám ve svém žebříčku. Délka a kvalita článků je aspektem tvorby webových stránek. Je důležité rozvíjet obsah zabijáků, který může urychlit proces hodnocení vašich webových stránek. Existuje několik pluginů WordPress, které můžete použít k vytvoření obsahu zabijáků. Nakonec byste měli určit, který plugin WordPress nejlépe vyhovuje vašim webovým stránkám.

Slovní statistiky

Tento plugin vám pomáhá počítat slova a hustotu klíčových slov. Také pomáhá vyhodnotit analýzu čitelnosti vaší webové stránky. Zásuvný modul Word Stats umožňuje lidem pracujícím s blogy a webovými stránkami eCommerce provést nabídku lingvistické analýzy, která určuje relevanci obsahu vašeho článku. V nástroji SERP můžete zvýšit své hodnocení webu pomocí tohoto nástroje. Tento robotový nástroj má informace, jako je grafické znázornění měsíční odpovědi na klíčová slova, rozbitých příspěvků a také 20 nejvýkonnějších klíčových slov. Mnoho lidí těží tím, že zvyšuje účinnost jejich používání klíčových slov v rámci jejich cílové výklenky.

PrePost SEO

Tento nástroj je plugin optimalizace pro vyhledávače (SEO). Pomáhá při provádění úkolů, jako je kontrola duplicitního obsahu, kontrola plagiátorství a hledání nefunkčních odkazů. Jiní webmasteři tento nástroj používají ke srovnání hustoty klíčových slov i optimalizaci různých typů obsahu. K dispozici je možnost kontroly metaznaček jakékoli webové stránky. Když začnete vytvářet své webové stránky WordPress, je zřejmé, že žádný plugin nebo rozšíření vám nepomůže při jeho vývoji. Zásuvný modul PrePost SEO vám může pomoci zlepšit kvalitu vašeho obsahu tím, že váš webový příspěvek bude relevantní pro vaše publikum. Navíc můžete také určit špatné odkazy ve výkonu vašeho webu.

Redakční kalendář

Tento plugin je hlavním manažerem blogových příspěvků. Lidé mohou vidět všechny své pozice a přetáhnout je do svých oblastí. Při vytváření obsahu webových stránek se dostanete více spotřebovaných, než byste mohli zapomenout, že byste měli přidávat plugin pro správu blogů. Redakční kalendář vám pomůže udržet kontinuitu čerstvého obsahu pro vaše čtenáře. Tento plugin má funkce drag and drop, které vám pomohou přistupovat k stavu každého hrnce, zobrazit všechny příspěvky a řídit příspěvky jiných autorů.

November 26, 2017
Semalt: Doplňky WordPress, které potřebujete při vytváření dobrého obsahu
Reply