Back to Question Center
0

Jak stylovat svůj oblíbený Blazer

1 answers:
.


How To Style Your Favorite Blazer
Post navigation

Budu plně přiznávat, že jsem sakra pro sako. Nedávno jsem dělal trochu jarního čištění a uvědomil jsem si, že v mém skříni mám nejméně 15 černých blejzrů, z nichž se nemůžu zbavit a zdá se, že mají pocit, že mají jiné využití a potřeby. Uvědomuji si, že to nemá absolutně žádný smysl a zbavit se alespoň 50% z nich. V tomto okamžiku však bude muset jeden z mých přátel a vestavěných stylistů učinit, abych je vyčistil.

Velký sako, džíny a klasické bílé odpalky je už léta na uniformě - backlink aralztae±rma araclarae±.
V dnech, kdy nebude dělat nic jiného, ​​se zdá, že tento vzhled vždy funguje. Moje současná milostná blondýnka je s tímto číslem z Veronica Beard . Už několik let sleduji značku a vědí, že jejich svrchní oděvy a bundy mě vždycky připadá jako milion dolarů. Tato dvojitá verze , kterou jsem zvedla z Intermix , je skvělá, pokud hledáte kus, který je velmi všestranný. Tkanina je lehká tmavě modrá vlnená kůže se silným ramenem a správnou délkou pro nošení džín. Také, jeden z mých oblíbených dílů o výběru bundy z Veronica Beard je, že mají volitelnou "dickies" můžete zip do interiéru a změnit vzhled. Mám koženou moto bunda dickie z velbloudového kabátu VB, který může přejít do mého sakra.

.
. .
.


How To Style Your Favorite Blazer
Post navigation

Když se dívám na bezstarostný styl blejzoru,
rád bych, aby mé příslušenství "zjednodušené". Tyto boty z Stuarta Weitzmana jsou nic než jednoduché. Vytváří dlouhou čáru, která vám pomůže vypadat nakloněný a trochu vyšší než vy. Taška Joanna Maxhamová je můj aktuální celý den a chameleon tašky. Obsahuje věci, které jsou celodenní (notebook, cvičební oblečení, notebook, taška na make-up, atd.) A je super škádlem s tímto pláštěm. Mám všechny kožené verze, ale právě nedávno zahájila novou výrobu , která je skvělá pro každodenní tašku.


How To Style Your Favorite Blazer
Post navigation

Zde jsou mé oblíbené blejzory od Veronica Beard v této sezóně, z nichž mnohé si můžete koupit dickies na zip pro úplně jiný vzhled:

.
. .
.

Blazer: Veronica Beard // Tričko: Lululemon c / o //. Džíny: Levi's a jsou v prodeji !. Joanna Maxham c / o // Náhrdelník: LANA // Náušnice: Sophie Lis .

.
. .
. Fotografie: Lydia Hudgens

April 11, 2018