Back to Question Center
0

jep: Java HTML Scrapper - Semaltová recenze

1 answers:

jep je repozitář Java, který provádí HTML. Je vybavena účinným a efektivním rozhraním API, které shromažďuje, analyzuje a spravuje data pomocí požadovaných metod DOM, CSS a jquery.

Programátory jep a weboví návrháři mohou vytvářet dokumenty z webových zdrojových souborů bez zhoršení struktury zdrojových souborů. Po načtení souborů mohou uživatelé jep reconfigure nebo redesignovat celé strukturní prvky nebo prvky prvků přidáním nebo úpravou prvků nebo obsahu nebo obou.

Nástroj je vybaven rozsáhlou agilitou pro poskytování flexibilního a standardního programového rozhraní uživatelům v širokém spektru webového prostředí a aplikací. To dává uživateli potřebný přístup ke změně, odstranění nebo přidávání komponent k jejich derivacím.

jep může dekódovat a rozložit data na menší součásti pro snadný překlad do jiných formátů. Vstupní data jsou vybírána ve formě algoritmického postupu, který se skládá z kódu instrukcí zabudovaných do stromu shromažďování nebo derivace. Je sestaven tak, aby pochopil a integroval komponenty HTML tak, aby mohl v závislosti na struktuře kódování získat takovou pružnost. Jak to dělá? Prochází a otáčí celou webovou stránku pro přístup a vzor pro zachycení dat. Je-li možné odvození dat, postupuje takto:

Zkopírují data z nejnižší úrovně struktury a analyzují každou datovou složku přes mezilehlé kompozice na vrchol analytického stromu. je efektivní řešení, které prochází množstvím složitých operací v rozdělených sekundách vzhledem k jeho špičkovému návrhu.Proces obvykle zahrnuje posloupnost tří základních stupňů od:

1. Roztříštěnost extrahovaných znaků a dat do menších jednodušších paketů a analýzu těchto bitů znaků a dat, která mají být vytvořena.

2. Interpretace, kterou lze číst a kompilovat v jazyce stroje, který je schopen dát datové prvky v pořadí preference a lze jej použít produce

3. Elektronické výrazy, které tvoří informace, které mají požadovanou konfiguraci, hodnotu a význam pro uživatele.

jep je kompatibilní s a schopný provádět rozsáhlou strukturu skriptů HTML, rozhraní jazyka, programů a styl dokumentu, včetně požadavků na WhatWG HTML5. Rovněž mohou vyřešit struktury HTML ve stejném Document Object Modelu jako aplikace webové aplikace používané pro extrakci, navigaci a prezentaci datových a informačních zdrojů na World Wide Web.

jep je schopen:

  • škrábat a analyzovat HTML z adresy URL, souboru nebo řetězce
  • vylepšení prvků HTML, atributů a textu
  • vymaže obsah odeslaný uživateli před bezpečným bílým seznamem, aby se zabránilo útokům XSS
  • ( 45) poskytnout upravený HTML

Software je navržen tak, aby vyřešil všechny typy HTML bez ohledu na konfiguraci: od původního a ověřovacího až po neplatnou tag-polévku: jep vytvoří požadovanou strukturu analýzy.

December 7, 2017
jep: Java HTML Scrapper - Semaltová recenze
Reply