Back to Question Center
0

Semalt: Nejužitečnější nástroje pro škrábání webových stránek k extrahování online dat

1 answers:

Všechny extrahovat informace z existujících webových stránek. Jsou užitečné pro všechny, kteří se snaží získat potřebná data z World Wide Web. Tento software vyhledává nová data automaticky nebo ručně, načítá nové nebo existující data a ukládá je pro přístup. Například některé programy škrábání webů jsou určeny ke shromažďování informací o produktech z eBay a Amazon. Pomáhají nám držet krok s tím, co se děje na trhu.

Nejlepší nástroje pro škrabání na internetu:

Podívejme se na seznam nejlepších nástrojů pro škrabání na internetu na internetu:

11) Dexi.io podporuje sběr dat z velkého počtu lokalit a nevyžaduje stahování. To znamená, že stačí otevřít oficiální webové stránky a začít s vyjímáním dat. Tento nástroj je dodáván s editorem založeným na prohlížeči a data mohou být uložena na Disku Google a Box.net.

Scrapinghub:

Scrapinghub je výkonný program pro extrakci dat z cloudu, který pomáhá vývojářům a programátorům získat cenná data. Tento program používá malý rotátor proxy nazvaný Crawlera, který pomáhá procházet obrovské množství webových stránek chráněných boty..

ParseHub:

ParseHub byl vyvinut pro procházení jednoho a více stránek s nebo bez podpory AJAX, JavaScript, cookies, přesměrování a relace. Tento nástroj je dostupný jak ve formuláři webových aplikací, tak i jako bezplatná aplikace pro počítače Mac OS X, Windows a Linux.

VisualScraper:

VisualScraper je určen ke škrábání dat ve formě textu a obrázků; tento program lze využít k shromažďování informací ze základních i pokročilých webových stránek. Své uživatelské rozhraní můžete snadno sbírat, spravovat a uspořádat.

Spinn3r:

Spinn3r pomáhá indexovat obsah podobný tomu Google a ukládá vaše extrahovaná data do souborů JSON. Tento webový škrabák bude pravidelně skenovat vaše stránky a vyhledávat aktualizace z různých zdrojů, abyste získali publikace v reálném čase.

80legs:

80legs je užitečný, výkonný a flexibilní webový pásový a extraktor dat. Tento program můžete nakonfigurovat podle vašich požadavků, protože okamžitě získává obrovské množství dat.

Škrabka:

Škrabka je slavná rozšíření Chrome se spoustou funkcí. Navíc je dobré exportovat data do Disku Google a je užitečné jak pro nepropagátory, tak pro programátory. Tento bezplatný nástroj automaticky generuje malé adresy URL pro vaše adresy URL.

OutWit Hub:

OutWit Hub je úžasné rozšíření Firefoxu se spoustou charakteristik extrakce dat. Pomáhá zjednodušit vyhledávání na webu a automaticky prohlížet webové stránky a každou hodinu ukládá velké množství dat.

Import.io:

Import.io nabízí vytvoření specifických datových sad importováním informací z konkrétních webových stránek a exportem do souborů CSV. Tento program využívá špičkovou technologii a každodenně získává miliony dat.

December 6, 2017
Semalt: Nejužitečnější nástroje pro škrábání webových stránek k extrahování online dat
Reply