Back to Question Center
0

Semalt: vše, co potřebujete vědět o PHP Web Scraper jako HTML Scrapper

1 answers:

PHP Web Scraper pomáhá automaticky škrábat HTML z webových stránek a zobrazit jej na různých webových stránkách. Co dělá tuto aplikaci jedinečnou, je to, že vytahuje data z určitého místa a opakovaně ji zobrazuje jinde. Protože se aktualizuje obsah zdrojových webových stránek, program zkontroluje obsah a stáhne jej na cílové webové stránky, čímž aktualizuje webové stránky.

Například, pokud potřebujete získat nejaktuálnější skóre z populárních webových stránek, zadejte adresu URL zdrojové webové stránky spolu s voličem CSS na webový škrabák PHP. Vytvoří kód. Nyní vložte kód do zdrojového kódu vaší stránky a to je. Co najdete na vaší stránce, bude nejnovější skóre na zdrojové stránce.

Tento nástroj je skvělý pro extrahování často aktualizovaných obsahů, jako jsou žebříčky, akciové nabídky, ceny a zprávy, jen abychom zmínili pár. Tento škrabka HTML je jedním z nejlepších, protože je snadno použitelný, nabízí vysoký výkon, pracuje prakticky se všemi prohlížeči a co je nejdůležitější, přichází s kvalitní podporou.

Nevýhody

Bohužel aplikace nemusí být schopna extrahovat data z některých webových stránek. Doporučuje se to zkusit před tím, než ji zakoupíte. V současné době nemůže škrabka extrahovat videa z Vimeo, YouTube a mnoha webových stránek pro sdílení videa.

Nemůže také uchopit obsah souborů Flash, i když může soubory uchopit. Nebude také moci uchopit obsah viditelný pouze registrovaným uživatelům některých webových stránek, jako jsou doručená a profilová stránka Některé z těchto webových stránek obsah vygenerovaný pomocí nástrojů Angular.js, AJAX a některých dalších technik JavaScript nelze extrahovat tímto nástrojem.

Před škrábáním jakékoli webové stránky zakažte JavaScript v prohlížeči a navštivte webovou stránku. obsah, který se stále zobrazuje po vypnutí jazyka JavaScript, je to, co můžete ze stránky vybírat. Je také důležité mít na paměti, že HTML, který obsahuje obrázky s relativními cestami, se na vaší stránce nezobrazí

(28 )

Odpovědi na často kladené dotazy

Můžete vybírat obsah z několika stránek a zobrazit je na jedné stránce s tímto nástrojem.Potřebujete pouze vytvořit kód pro každou zdrojovou stránku a vložte je do zdrojového kódu stránky, ve které je chcete zobrazovat.

  • Navíc , je možné extrahovat několik prvků ze stejné zdrojové stránky.
  • Není možné clonovat webové stránky tímto nástrojem, protože to není jeho účel.
  • Přestože tato aplikace nepodporuje WordPress, existuje samostatný nástroj pro WordPress.
  • CSS můžete použít ke stylování extrahovaného kódu HTML
  • Pro úpravu extrahovaného HTML můžete použít JavaScript / jQuery.
  • Můžete získat nejnovější HTML extrahované aktualizací webové stránky. Použijete-li příklad skóre fotbalu opět, pokud jste viděli poslední skóre 0-0 a skóre se změní na 1 - 0, nezobrazí se na vaší webové stránce, dokud ji neaktualizujete.
  • Extrahovaný HTML se zobrazí na vaší webové stránce ve formátu HTML bez CSS.

Na závěr se doporučuje používat tento nástroj oprávněně. Vždy vyhledávejte oprávnění od vlastníků jakékoliv webové stránky, než si na ně uchopíte obsah HTML. Jste úplně sami, pokud jde o použití tohoto nástroje.

December 6, 2017
Semalt: vše, co potřebujete vědět o PHP Web Scraper jako HTML Scrapper
Reply