Back to Question Center
0

Semalt: 10 absolutně úžasné vlastnosti FMiner, výkonný nástroj pro škrabání na webu

1 answers:

FMiner je výkonný a užitečný nástroj pro škrábání webových stránek, web procházení nebo indexování, škrábání obrazovky a makro podporu pro uživatele Mac OS X a Windows. Tento snadno použitelný program kombinuje prvky světové úrovně a intuitivní vizuální design.

Ať už budete muset indexovat více webových stránek, nebo budete muset provést důmyslný projekt extrakce dat, který vyžaduje seznam serverů proxy a Ajax handline, FMiner je tou správnou volbou pro vás! Pomocí tohoto programu můžete snadno zvládnout jak jednoduché, tak těžké dolování dat a techniky škrábání webových stránek a můžete sbírat data z celé řady lokalit, jako jsou například realitní klasifikované weby, vyhledávače, žluté stránky, adresáře, on-line fóra a katalogy produktů.

Vlastnosti FMiner:

Pokud provádíte projekt, který vyžaduje pravidelnou a okamžitou aktualizaci, integrovaný plánovací modul společnosti FMiner vám umožní definovat pravidelný harmonogram. Některé z nejvýznamnějších funkcí jsou popsány níže.

1. Možnost Visual Editor

Projekty extrakce dat můžete navrhnout pomocí možnosti vizuálního editoru a získat požadovaná data za méně než 10 minut.

2. Nevyžaduje se kódování

Jeho jednoduché, uživatelsky přívětivé a interaktivní rozhraní usnadňuje zaznamenávání oškrabovaných projektů bez nutnosti kódování.

3. Pokročilé funkce

Pomocí programu FMiner můžete snadno extrahovat nebo oškrábat data z dynamicky se rozšiřujících dynamických webů Web 2.0, které používají JavaScript nebo Ajax. Jedná se o dokonalý nástroj pro programátory a vývojáře webu.

4. Možnost navigace několika cestami procházení:

FMiner vám pomůže procházet webovými stránkami a kombinuje skvělé struktury odkazů, rozbalovací nabídky, vzor adresy URL a automatické zadávání vstupních formulářů.

5. Seznam zadávání klíčových slov:

Jednou z nejlepších vlastností FMiner je,

6. Vnořené datové prvky:

Nejznámější je FMiner pro své víceúrovňové vnořené možnosti extrakce.Může snadno procházet struktury odkazů a zachycuje vnořené katalogy produktů.Navíc to zlepšuje výsledky vyhledávače na vašem webu a předkládá data na obrovské adresáře.-

7. Multi -Threaded Crawl:

Můžete extrahovat data pomocí funkce prohledávání více prohlížečů pomocí programu FMiner.Tento nástroj vám usnadní indexování vašich stránek ve službách Google, Bing a Yahoo.

8. Formáty exportu:

FMiner podporuje velké množství exportních formátů, jako je Excel, CSV, HTML, XML a JSON. jako jsou MySQL, MS SQL a Oracle.

9. Test Captcha:

Ujistěte se o své online ochraně pomocí testu Captcha ve službě FMiner. Zabráníte tak vstupu robotů a pavouků do vašeho webu a je to komplexní automatizovaná služba captcha od třetích stran.

10. Proxy a soubory cookie pro anonymní přístup:

Jednou z nejlepších vlastností FMiner je, že podporuje různé proxy a cookies pro anonymní přístup. To znamená, že každá akce, kterou podniknete na internetu, se nezaznamená a vaše IP adresa zůstane skrytá.

Musíte pouze vybrat výstupní formát souboru a nechat FMiner plnit svůj úkol. Bude získávat data pro vás a můžete sledovat všechny kroky provedené nástrojem. Vynikající vizuální design firmy FMiner zachycuje všechny kroky a modeluje procesní mapu schopnou interakce s cílovými webovými stránkami. Kromě toho vám poskytne screenshoty, abyste mohli sledovat kvalitu vašich dat. Údaje zpracovatele jsou uloženy ve formátech Excel, SQL nebo CSV a analyzovány podle specifikací.

December 6, 2017
Semalt: 10 absolutně úžasné vlastnosti FMiner, výkonný nástroj pro škrabání na webu
Reply